Czerny i Bieniek
  1. HOME
  2. O FIRMIE
  3. USŁUGI
  4. KONTAKT
Czerny i Bieniek
tel.fax 54 411 21 01
tel.kom. 602 885 652
czernyibieniek@home.plLinki :
DEVI

Ogrzewanie podjazdów

Bezpieczny spacer i bezpieczna jazda samochodem w zimie!
System przeciwoblodzeniowy DEVI działa w pełni automatycznie - rejestruje powierzchnie, które wymagają oczyszczenia, a następnie włącza i wyłącza ogrzewanie podjazdów w zależności od potrzeb.

Cała powierzchnia jest utrzymywana w stanie wolnym od śniegu i lodu, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania soli oraz odśnieżania. Jednocześnie unikamy również uszkodzeń powodowanych przez mróz.
Efektywne sterowanie ogrzewaniem zapewnia oszczędność systemu. Termostaty i czujniki Devireg™ zapewniają zużycie jedynie absolutnego minimum energii koniecznej do uzyskania optymalnych rezultatów.

Biorąc pod uwagę korzyści wynikające z zainstalowania systemu przeciwoblodzeniowego, koszty jego montażu oraz utrzymania są niskie. Do zalet tego systemu zaliczyć można m.in. brak konieczności odśnieżania i używania soli lub środków chemicznych.
Co więcej, dużą oszczędnością jest uniknięcie kosztów napraw uszkodzeń powodowanych przez zalegający śnieg, lód oraz stosowanie soli.

Do stosowania na większości powierzchni
System DEVI można stosować do większości typowych powierzchni, takich jak asfalt, beton i płytki ceramiczne.

Najczęściej system przeciwoblodzeniowy DEVI stosuje się na miejscach parkingowych, jezdniach, chodnikach, schodach zewnętrznych itp.

Jakie produkty wybrać?
Polecamy DEVIsnow™30T lub DEVIsnow™30T sterowane przez termostat Devireg™ 850/ 610/ 330/ lub 316 w zależności od wielkości i rodzaju instalacji. Wybór instalacji powinien natomiast wynikać z miejscowych warunków pogodowych.

Masz dość wczesnego wstawania, aby odśnieżyć podjazd i dach? DEVI skutecznie odśnieży je za Ciebie.

Ogrzewanie dachów, rynien i rur spustowych

Systemy grzewcze DEVI mogą być zainstalowane na niemal wszystkich rodzajach dachów, gdzie skutecznie likwidują nagromadzenia śniegu, zapewniają drożność rynien i zapobiegają uszkodzeniom dachu i fasady spowodowanych przez oblodzenie i niekontrolowany spływ wody.
Ogrzewanie rynien i rur spustowych zapobiega ich uszkodzeniu przez zamarzającą wodę oraz zapewnia skuteczne odwodnienie.
Kable grzejne powinny być instalowane wzdłuż krawędzi dachu oraz w miejscach, gdzie możliwe jest powstawanie nagromadzeń śniegu i lodu.

Ogrzewanie rurociągów

Systemy ogrzewania rurociągów oferowane przez DEVI składają się z kabli grzejnych samoograniczających lub kabli grzejnych stałooporowych DEVIflex™ oraz termostatów DEVIreg™.

Elektroniczne termostaty DEVIreg™ współpracujące z czujnikiem temperatury umieszczonym na rurze, pod izolacją zapewniają optymalny cykl pracy instalacji i minimalne zużycie energii elektrycznej

Systemy ogrzewania rurociągów stosowane są do:

1) ochrony rur przed zamarzaniem:
– instalacji wodociągowych
– instalacji tryskaczowych
– instalacji hydrantowych
– rur kanalizacyjnych

2) utrzymywania żądanej temperatury przesyłanego płynu:
– z ciepłą wodą
– z płynami o dużej lepkości
– z płynami zawierającymi tłuszcze.

* Ogrzewanie podłogowe * Ogrzewanie elektryczne * Ogrzewanie rurociągów *

* Ogrzewanie domu * Ogrzewanie mieszkania * Ogrzewanie biura *

* ELEKTRYCZNE MATY GRZEJNE * ELEKTRYCZNE KABLE GRZEWCZE *

* Ogrzewanie warsztatu * Ogrzewanie garażu *

* Maty grzewcze * Kable grzejne * Termostaty *

* Usługi Elektryczne *

* Włocławek * Toruń * Płock * Lipno *

MATY I KABLE GRZEWCZE © 2016 CZERNY I BIENIEK